PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=185643}

Pete Tong: Historia głuchego didżeja

It's All Gone Pete Tong
7,6 8 187
ocen
7,6 10 1 8187
Pete Tong: Historia głuchego didżeja
powrót do forum filmu Pete Tong: Historia głuchego didżeja

skoro Frankie nie istniał.... Trochę mnie ten fakt zniesmaczył i obniżył dla niego notę

ocenił(a) film na 8
chap2006

Nie istniał? nie istniał? ten film jest w pewnym sensie przedstawieniem Beethovena naszych czasów. Tylko, że film o kompozytorze sprzed tylu lat nie przyjąłby się w naszej kulturze w ogóle. Wg mnie świetna świeża reinterpretacja życiorusu LVB.

ocenił(a) film na 9
chap2006

może by tak bez spoilerów na przyszłość?

ocenił(a) film na 2
ar2oor

A co to spojleruje, nie mowi NIC o samej fabule filmu.

chap2006

Istniał, "http://www.frankiewilde.com". Jeżeli gówno wiesz to się ku^wa nie wypowiadaj..

ocenił(a) film na 6
Skillet

ja bym to inaczej sformułował, istnieje strona o nim, a nie farnkie, co więcej po cóż na jego niby oficjalnym fanpage'u miałyby się znajdować zdjęcia gościa, który go w filmei grał czyli Paula Kaye'a ??

Skillet

sam gowno wiesz i sie lepiej nie wypowiadaj bo sie osmieszyles Skillet

ocenił(a) film na 9
Skillet

lol - niestety nie istnial taki czlowiek...jak mozesz zobaczyc na stronie to jest ten sam aktor co go gral... lol

arte_nm

ok ok moj blad ;d

Skillet

to jest tylko debilu strona do promocji filmu ja ci moge znaleźć o robocopie ze tez istniał a Kopernik była kobietą

cedro11

http://sierpowy.pl/text/287_kopernik_byla_kobieta.html

cedro11

Debilu to sobie do starego możesz powiedzieć. Znajomy mi wysłał tą stronę i mówił że on istnieje, jednak się mylił, ale to wcale nie znaczy, że masz prawo kogokolwiek obrzucać obelgami dzieciaku garbaty.

Skillet

odbij od starego lezbo bo ja ci na rodzine nie wjeżdżam

cedro11

Najpierw pomyśl zanim coś napiszesz, nie wyzwałem nikogo z twojej rodziny. Przeczytaj ponownie powyższy mój post to może zrozumiesz.

cedro11

"Debilu to sobie do starego możesz powiedzieć " to twoje słowa

Skillet

ile masz lat ????

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones