PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=185643}

Pete Tong: Historia głuchego didżeja

It's All Gone Pete Tong
7,6 8 188
ocen
7,6 10 1 8188
Pete Tong: Historia głuchego didżeja
powrót do forum filmu Pete Tong: Historia głuchego didżeja








Po obejrzeniu filmu zacząlem szukać jakichś informacji na temat Frankie Wilde, ponieważ nigdy wcześniej o nim nie slyszalem, a wydawalo mi się że znam ten rodzaj muzyki dobrze i orientuje sie w wykonawcach. Udalo mi się odnaleźć pewne informacje o nim, ale wychodzi na to że są one sfabrykowane przez twórców filmu i wychodzi na to że Frankie Wilde NIE ISTNIEJE. Jest tylko bardzo przekonującym wymyslem. Co o tym sądzicie?

ocenił(a) film na 10
Barracus

Film genialy, cala postac Frankiego naprawde przednio zagrana. Ale... z tego co wiem, Frankie Wilde nie istnieje :( Z mojego punktu widzenia, wypowiedzi znanych dj'ow spowodowaly ze Frankie zostal uznany za prawdziwa postac. Ale to nie umniejsza w zadnym razie temu filmowi.

ocenił(a) film na 10
Shaolin_Si

jak dla mnie to nawet dodaje filmowi jeszcze większego geniuszu, ponieważ twórcy postarali się, żeby ludzie uwieżyli w istnienie glownej postaci w filmie i na wielu forach glośno się mówi o Franki Wilde;-). Podobny motyw jak bylo z Blair with project tylko na większą skale.

ocenił(a) film na 6
Barracus

Dla mnie żenada po całości,jaki geniusz,że niektórzy uwierzyli?Cios poniżej pasa...Odnośnie zaś samego filmu to aktor grający główną postać to rzeczywiście rewelka.

ocenił(a) film na 8
aronn

Nie nawiazujac do tematu, a do samego postu
2006-2016 wow. 10 lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones