PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=185643}

Pete Tong: Historia głuchego didżeja

It's All Gone Pete Tong
7,6 8 188
ocen
7,6 10 1 8188
Pete Tong: Historia głuchego didżeja
powrót do forum filmu Pete Tong: Historia głuchego didżeja

Glupi film

ocenił(a) film na 1

Skad taka wysoka ocena tego filmu??Przeciez to jest glupi film o niczym poniewaz taka osoba jak Frankie Wilde nigdy nie istniala i jest totalnie fikcyjna.
Mogliby zrobic ten film jako zwykla jakas opowiesc i nie klamac na poczatku ze jest to historia opakta na faktach oraz dodawac w trakcie filmu wypowiedzi roznych znanych dj`i
ktorzy po prostu klamia!znacznie lepiej by sie ten film ogladalo jak by byl on przedstawiony jako fikcyjna historia bez
jakichs glupich niepotrzebnych klamstw.W filmie tym ani przez moment nie bylo pokazane jak ten czlowiek (niby zajebisty dj,ktory kocha swoja prace i ma pasje)chociazby miksuje..Totalna porazka,odradzam,strata czasu.

Jezeli ktos chce zobaczyc PRAWDZIWEGO DJ-A podczas pracy na 4-ech gramofonach too niech zajrzy tutaj :http://www.youtube.com/watch?v=9I8VXgiGqF4

Varza

Z całym szacunkiem, ale z Twojego postu wynika, że nie załapałeś/ aś.

To jest tzw. mockdocumentary. Właśnie o to chodziło, żeby w tą historię uwierzyć. Uszy Ci oklapły, że tak
łatwo dałeś się nabrać?

Pozdrawiam, Kinomaniaku.

ocenił(a) film na 1
deus_ridens

Witam.Zanim obejrzalem ten film to czytalem wczesniej ze jest to fikcja czyli tzw.pseudodokument ale mimio wszystko nie podszedl mi ten film.Moze po prostu nie lubie tego gatunku filmow co nie znaczy ze innym rowniez moze sie nie spodobac.Oczywiscie warto sprawdzic-obejrzec i samemu sie przekonac.pozdro dla kinomaniakow:)

ocenił(a) film na 6
Varza

A ja Ciebie jak najbardziej rozumiem,również nie podobał mi się zamysł twórców by sygnować ten film,że jakoby na faktach.Ja akurat wcześniej nic nie czytałem o tym filmie tak więc dałem się nabrać i w tym momencie poczułem się lekko zniesmaczony,nie wiem naprawdę po co taki zamysł i jeszcze te wypowiedzi prawdziwych dj-ów,normalnie żenada....

Varza

Zupełnie nie zgadzam się z Twoją opinią. Film nie jest bynajmniej głupim filmem o niczym czy nikim, ale bardziej o tym jak szybko możesz się stoczyć, a im wyżej się wznosisz tym bardziej boli upadek. 'Prawdziwa' historia przedstawiająca obłudę, interesowność i wszędobylski brak zahamowań! Polecam ten film.

ocenił(a) film na 10
Varza

Ten film jest genialny, ja akurat się wkręciłem w historię chociaż wiedziałem, że to mało prawdopodobne bo interesuje się taką muzyką od dawna.
Ani przez moment nie było pokazane jak miksuje?(chyba filmu nie widziałeś).
Odpisuję Ci, bo jeszcze kogoś nie daj Boże zrazisz tą swoją "obiektywną" opinią.

Varza

Wedlug ciebie film jest slaby bo frankie nigdy noe byl prawdziwy...masz dovre podstaqy do oceny filmu w d... byles g... widziales w takim ukladzie 90% filmow ma wymyslony scenariusz i nigdy nie istnialy postaci, miejsca i inne rzwczy z tych filmow masakra. Jestes osoba ograniczona umyslowo w takim ukladzie bo dla Ciwbie gwiezdne wojny czy wladca pierscieni albo harry potter to tez slabe filmy ich glowni bohaterowie nigdy nie istnieli... Film jest zajebisty a logiczna rzecza jest ze gdyby istnial ktos taki jak Frankie to napewno bys o nim slyszal za nim film zrpbili

ocenił(a) film na 6
socha88norbert

Ty weź najpierw jeszcze raz przeczytaj o co chodzi założycielowi tematu.Film sili się,ze był na faktach a twórcy z nas zakpili!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones