PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=185643}

Pete Tong: Historia głuchego didżeja

It's All Gone Pete Tong
7,6 8 188
ocen
7,6 10 1 8188
Pete Tong: Historia głuchego didżeja
powrót do forum filmu Pete Tong: Historia głuchego didżeja

I naprawdę nie wiadomo, gdzie podziewa się ten DJ? Jak ktoś wie, niech się podzieli wiedzą ;)

ocenił(a) film na 8
Brus

też szukam jakiś informacji o frankim ale nic nie mogę znaleźć konkretnego! Przyznam się że 1 raz o nim słyszałem :D chciałbym poznać jego dyskografię itp ;)

ocenił(a) film na 8
Brus

Niestety muszę was zmartwić :( choć może nie powinienem psuć magicznej otoczki wokół filmu ;] ten film to jedna wielka mistyfikacja :( taki dj nigdy nie istniał, dlatego o nim nie słyszeliście, a historia została zmyślona.

SORY koledzy ;]

użytkownik usunięty
ComendanteBanana

skoro została zmyślona to po co dają na początku filmu informacje że jest on oparty na prawdziwej historii?

Chłyt marketingowy. W teksańskich masakrach, czy chociażby paranormal activity też wszystko niby było oparte na prawdziwych historiach :)

ocenił(a) film na 7
ComendanteBanana

To mnie zaskoczyłeś trochę... Od początku myślałem, że ten koleś naprawdę żyje, ale nie sprawdzałem szczerze tego.
Pierwsze co zrobiłem po obejrzeniu tego filmu to zabrałem się za soundtrack.
Twój post zmusił mnie do wysiłku i postanowiłem poszperać trochę po necie i faktycznie, fikcja...
Może i jest to autentyczna opowieść, ale zupełnie innej osoby, nikogo takiego jak Frankie Wilde nie ma niestety.
Postać tą bardzo dobrze zagrał Paul Kaye, a co do autentyczności, to możliwe, że oparli się na historii Pascala Kleimana http://en.wikipedia.org/wiki/Pascal_Kleiman - nic tylko podziwiać go.

" Mockumentary, a portmanteau of mock and documentary, is a film and TV genre, or a single work of the genre. The mockumentary is presented as if it were a documentary recording real life, but is in fact fictional. "

Co by nie było, rewelacyjny film. Postać Frankiego Wilde'a stała się inspiracją dla wielu DJ-ów na świecie i oby tak pozostało. Pozdrawiam

Brus

Filmu nie widziałam, biografii DJa nie znam, ale wiem, że jest taki koleś, byłam na koncercie rok temu ;) http://www.petetong.com/

ocenił(a) film na 7
pillsis

tu nie chodzi o Pete Tonga, tylko Franka Wilde ;d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones