PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=185643}

Pete Tong: Historia głuchego didżeja

It's All Gone Pete Tong
7,6 8 186
ocen
7,6 10 1 8186
Pete Tong: Historia głuchego didżeja
powrót do forum filmu Pete Tong: Historia głuchego didżeja

Świetny.

ocenił(a) film na 8

Dla mnie wspaniały ale może to dlatego, że jestem producentem muzycznym.

ocenił(a) film na 7
Conrados

Pochwal się dokonaniami, bo wydaje mi się że produkujesz tylko stolce na klopie

ocenił(a) film na 8
jasiunr1

soundcloud.com/condi zapraszam misiu.

ocenił(a) film na 7
Conrados

Jeśli napisze że SYF to będzie mocno niepoprawne, że podcinam skrzydła, że jestem robakiem który zazdrości bo ktoś ma "pasje" (BLE!) ? Czy mam zostać przy zwykłym: trzymaj tak dalej, "nie mój gatunek", ale fajna "zajawka" (kto wymyślił te słowo powinien zostać nabity na pal) ? Weźcie się do uczciwej pracy polaki

ocenił(a) film na 8
jasiunr1

Nie jesteś żadnym robakiem, do hejterów takich jak Ty przywykłem. Trzymaj się.

ocenił(a) film na 7
Conrados

Niestety popieram przedmówcę. No i jeszcze to disco polo otagowane jako club :|
Jestem zdania, że ktoś, kto bierze się w ogóle za muzykę, najpierw powinien się dedukować i rozróżniać choć podstawowe gatunki.
"Ty jako przeciętny słuchacz nie wiesz nawet jak funkcjonuje syntezator. "
Może mi powiesz jeszcze, że masz syntezatory w domu?
Moim zdaniem to jedziesz na pirackim sofcie z pirackimi wtyczkami :) I nie nie jestem hejterem, sam siedzę w muzyce od dawna, ale jak zaczynałem i zrenderowałem pierwsze tracki, nie uważałem się za producenta.

ocenił(a) film na 7
Conrados

Jedyny dobry track wg mnie to Autumn Morning.
A i jeszcze jedno, to co masz otagowane jako French house, to raczej nie za bardzo pasuje pod ten gatunek, Night Ideas - za to to jak najbardziej (to w sumie też nie jest takie złe).

Conrados

Producent to ktoś kto tworzy własną muzyke albo ma kogoś pod ,,swymi skrzydłami'' kto tworzy. Póki co to Ty tylko dodajesz nudne wstawki do znanych piosenek albo z tych nudnych wstawek ,,wychodzą'' ci jakieś mp3. Mam nadzieję, że masz jakiś więcej sprzęt do miksowania poza klawiaturą i myszką.
Może nie ma sensu pisanie tu komentarzy pełnych żalu i przepełnionych zazdrością.. Powiem tylko, że jak na zabawe do jakiegoś klubu w polskiej małej mieścinie od poniedziałku do czwartku się nadajesz, ale o Ibizie lepiej nie myśl :)
Aczkolwiek życzę szczerze powodzenia.

ocenił(a) film na 8
Bierwi

Cóż, jest dyskutować o czym, ale nie ma z kim. Ty jako przeciętny słuchacz nie wiesz nawet jak funkcjonuje syntezator. Mówisz wstawki? Poczytaj sobie na czym bazują gatunki w których się obracam wtedy może coś zrozumiesz bo jak na razie nie ma sensu żebym jakkolwiek odnosił się do Twojej wypowiedzi.

Conrados

Nie rób ze mnie hejtera, ale także z siebie kogoś wyjątkowego, bo (jeszcze) na to nie zasłużyłeś. Nie w Twojej gestii jest to abym ja wiedział wszystko, ale to by czynić siebie coraz lepszym, bo na razie jest słabo. Tak jak mówiłem, życzę powodzenia, ale nie bierz tak do siebie słów krytyki bo wiadomo, że początki mogą być ciezkie :)

jasiunr1

hahahahh dobre

ocenił(a) film na 7
Conrados

fajna muza :)) poszukaj mnie na mixcloudzie -> PW

Conrados

zalogowalam sie po to tylko zeby zostawic komentarz.

Przesluchalam 2 pierwsze kawalki I bardzo mi sie podobaja! zupelnie w moim guscie I az mnie ponioslo.
nioe przejmuj sie komentarzami I rob dalej co robisz

A film bardzo fajny, zupelnie co innego niz sie na poczatku spodziewalam. Widzialam go juz kilkadziesiat razy I w ogole mi sie nie znudzil.

pzdr!

ocenił(a) film na 8
gorza_fw

A dziękuję bardzo. Miło mi to słyszeć. Warto zwrócić uwagę, że owa burza rozpętała się 3 lata temu. Obecnie robię to na nieco wyższym poziomie. Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones